20/03/2012

"Kobiecość. Twoja tajna broń w biznesie"

20 marca 2012, Chorzów

Aby odnieść sukces w pracy, wcale nie musisz przyjmować męskich reguł gry i walczyć o swoją karierę według ich zasad. Wręcz przeciwnie. To dzięki kobiecym cechom możesz zyskać najwięcej!

Ale jak tu być sobą, gdy półki  w  księgarniach aż uginają się od poradników: "Jak wygrać w męskim świecie biznesu”, Jak być twardą szefową?”, „ Jak łagodna kobieca natura może przetrwać w twardych regułach biznesu?” . Na dodatek słyszysz od koleżanki, która  opowiada że jej znajoma nie dostała pracy, bo "była za ładna"? Chcąc nie chcąc, zaczynasz wierzyć że będzie Ci ciężko jako kobiecie w świecie biznesu i zaczynasz udawać. Na osiem godzin w ciągu dnia dusisz w sobie swoje kobiece cechy jako :urodę, wrażliwość, empatię, umiejętność słuchania itd. Po co to robisz?

Zapraszam na wykład który ukaże atuty  kobiet w biznesie oraz nauczy czerpać  siłę z podstawowych aspektów kobiecości.

  • Mocne strony kobiety  w biznesie – atuty kobiet na polu zawodowym
  • Mocne strony kobiet w walce ze stresem – co nam kobietom ułatwią poradzenie sobie z stresem  i dlaczego łatwiej przyznajemy się do błędów i porażek?
  • Agresja kobiet w biznesie – dobre czy szkodliwe zjawisko?
  • Solidarność kobiet w biznesie – mity czy prawda?
  • Sylwetki kobiet-przywódczyń - Case study – kobiety u władzy, kobiety w polityce, kobiety w biznesie, działaczki społeczne w krajach zdominowanych przez kulturę patriarchalną itp. - jakie cechy czy umiejętności decydują o sukcesie
  • Jak odnieść sukces w biznesie?


Wykład  40 minut w atrakcyjnej formie wizualnej, liczne przykłady, angażowanie  uczestniczek przez prowadzącą wykład.

Więcej informacja na stronie konferncji: www.ines.org.pl/news/ie-2012.html oraz www.investexpo.pl/